info@kredytnakredyt.com.pl

Menu

Pożyczki na 60 dni

Większość firm pożyczkowych oferuje pożyczki na dowód na okres nie dłuższy niż 30 dni. W niektórych jednak przypadkach klient potrzebuje większej gotówki, a tym samym chce, aby okres spłaty był dłuższy. Obecnie firmy pożyczkowe rozszerzają swoje oferty i w niektórych z nich można obecnie zaciągnąć pożyczki online bez bik nawet na 60 dni. Jeżeli chodzi o formalności, to są one takie same, jak w przypadku miesięcznej pożyczki online bez bik i krd. Dlatego nie będzie żadnych trudności, aby zaciągnąć pożyczki długoterminowe online. Klient, który otrzyma pożyczki pozabankowe dla zadłużonych na 60 dni, będzie miał naprawdę sporo czasu, aby zgromadzić pieniądze potrzebne do jej spłacenia, co jest rozwiązaniem niezwykle korzystnym.

Zasady zaciągania pożyczki na 60 dni

Wnioskując o pożyczkę na miesiąc musimy postępować dokładnie tak samo, jak w przypadku miesięcznej pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej. Pierwszym, co musimy zrobić jest wypełnienie wniosku, wskazanie kwoty pożyczki, jaka nas interesuje. We wniosku należy także podać dane osobowe, a także odpowiedzieć na pytania, jakie znajdują się w formularzu. Kolejnym krokiem ubiegania się o pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń jest weryfikacja tożsamości. Najczęściej jest to przelew weryfikacyjny, który należy wykonać z własnego konta bankowego, na które chcemy otrzymać pożyczkę. Niektóre firmy pożyczkowe posiadają do weryfikacji specjalną aplikację. Decyzja o tym, czy pożyczki bez biku i krd z komornikiem zostały nam przyznane, zwykle wydawana jest jeszcze tego samego dnia, a więc na decyzję nie trzeba będzie zbyt długo czekać. Firmy pożyczkowe zaraz po wydaniu decyzji o tym, czy hapi pożyczki są dla nas odpowiednie, przeleje środki na wskazane konto bankowe. Można będzie się wtedy cieszyć z zastrzyku gotówki.

Spłata pożyczki na 60 dni

Tak, jak pożyczki prywatne, tak długoterminowe pożyczki pozabankowe bez weryfikacji należy spłacać. Większość firm proponuje zwrot w jednej racie, po upływie 2 miesięcy. Niektóre firmy wymagają, aby pożyczki bez bik i krd były spłacane w 2 ratach: jedna po 30 dniach, a druga po 60 dniach od daty zaciągnięcia pożyczki dla zadłużonych.