info@kredytnakredyt.com.pl

Menu

Pożyczki długoterminowe – darmowe czy nie?

Najbardziej opłacalne są oczywiście te z ofert, w których zapłacimy możliwie najmniej, a najlepiej – wcale, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych, internetowych chwilówek. Niestety, w kwestii pożyczek ratalnych nie zawsze jest to możliwe, a to ze względu na sam charakter pożyczki. To już nie krótkie poratowanie gotówką, ale poważniejsze zobowiązanie. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób znaleźć najodpowiedniejszą ofertę dla siebie, skorzystaj z wyszukiwarek internetowych oraz rankingów długoterminowych chwilówek, których w sieci dzisiaj nie brakuje.
Poniżej przedstawiamy najlepsze propozycje według naszej opinii:
Zaplo.pl to jedna z pierwszych propozycji na naszej liście – możesz od nich pożyczyć nawet 10 000 złotych na czas od dwóch do trzydziestu sześciu miesięcy. W przypadku pożyczki na trzy miesiące prowizja będzie w wysokości 20% od całej sumy. Z oferty mogą skorzystać osoby między 21. a 70. rokiem życia.

SuperGrosz również ma dla swoich klientów niemałe sumy – możesz skorzystać nawet z 15 000 złotych na dowolny cel. Pożyczka przewidziana jest na okres od 2 do 48 miesięcy. Najpopularniejszą propozycja tego pożyczkodawcy jest jednak kwota 10 000 złotych pożyczona na czterdzieści osiem miesięcy, przelewana natychmiastowo za pomocą BlueCash.

Hapi Pożyczki udziela ci pożyczki w wysokości nawet 15 000 zł na czas od dwóch do nawet trzydziestu sześciu miesięcy. W przypadku tej firmy warto również dodać, że spłacanie zadłużenia można rozpocząć z dwumiesięcznym opóźnieniem, co daje dodatkowe 2 miesiące na pozbieranie się po kłopotach finansowych. Osobami upoważnionymi do skorzystania z oferty są osoby od osiemnastego roku życia, co powinno być dla nich znakomitą informacją.

Nie możesz również pominąć oferty pożyczkowej firmy Rapida, jeśli zainteresowany jesteś długoterminowymi pożyczkami. To oferta skierowana już do osób dopiero co pełnoletnich – a kwota, o jaką można wnioskować, to nawet 25 000 złotych. W kwestii spłaty możliwych jest kilka różnorodnych opcji – od 12 przez 24, 36 aż do 48 miesięcy.

W MoneyGuru czeka na ciebie z kolei pożyczka rzędu 10 000 zł z możliwością spłacenia w przeciągu dwóch lat, jednak całkowitej spłaty możesz dokonać już nawet po jednym miesiącu. Decyzja finansowa odnośnie przyznania kredytu jest natychmiastowa, z czego ów pożyczkodawca słynie na rynku. Klient niemal natychmiast po wprowadzeniu wniosku wie, czy może liczyć na pożyczkę. Jedynym ograniczeniem jest wiek – z pożyczki mogą skorzystać dopiero dwudziestolatkowie – ze względu na raczej spora sumę pieniędzy.

W Efino również pożyczysz 10 000 złotych bez zbędnych formalności, a swoje zadłużenie możesz spłacać w trzech ratach, a maksymalnie – w dwudziestu czterech. Jednak takie kwoty jak 6 000 złotych można rozłożyć na wygodne osiemnaście rat. Warunkiem koniecznym jest ukończenie dwudziestu jeden lat. Ułatwieniem i zdecydowana zaletą pożyczki w tej firmie jest czas oczekiwania na decyzję – nie trwa to więcej, niż zaledwie kilkanaście minut.

Propozycja pożyczenia 20 000 złotych jest również w El nawet przez osoby zaledwie pełnoletnie. W tym przypadku również możemy wybrać sobie wygodny okres spłacenia swojego zobowiązania względem firmy – od 5, przez 12, 24, 36 aż po 48 miesięcy. Z tego rodzaju pożyczkami należy jednak uważać szczególnie w młodym wieku – 20 000 zł to spora suma.

Również Ratkomat.pl daje szansę na pożyczenie 10 000 złotych, rozłożonych na raty od sześciu do dwudziestu czterech miesięcy. Ciekawym elementem jest w przypadku Ratkomatu.pl obdarowywanie swoich klientów bonami rabatowymi nawet na 80% dla różnorodnych zakupów w określonych punktach. Oferta przeznaczona jest jedynie dla osób, które ukończyły już dwudziesty pierwszy rok życia i nie starsze niż maksymalnie osiemdziesiąt lat.